Чт. Лют 2nd, 2023

У Бахмутському районі тривають роботи з ремонту обєктів інфраструктури, відновлення пошкодженого житла та реалізації інших напрямів місцевого розвитку.

 

Продовжується ремонт пошкоджених обєктів

Як поінформували у Бахмутській райдержадміністрації, на цей час відновлено більше 20 будинків та встановлено 20 віконних блоків у навчальних закладах, що постраждали від обстрілів у попередні роки.

До фінішу ще далеко, але значна кількість робіт у районі вже виконана. За сприяння обласної держадміністрації забезпечена доставка будівельних матеріалів для відновлення будинків у смт Луганське. 30 будинків було взято в роботу, інші чекають допомоги від сил ДСНС. Позитивні результати продемонстрував приклад перших кількох родин, які власними силам відновили  покрівлі своїх будинків. Отже, обласна програма з відновлення житлових будинків діє.

Також за допомогою обласної влади у двох школах району – Світлодарському НВК та Миронівській ЗОШ №1 – встановили 20 віконних блоків. Школи зазнали обстрілів ще в 2015 році, але в бюджеті було недостатньо коштів для заміни вікон, тому підтримка з обласного матеріального резерву допомогла вирішити багаторічну проблему.

У подальших планах райдержадміністрації та відділу освіти – проведення ремонту окремих приміщень навчальних закладів, ремонт теплопостачання, водовідведення, заміна газових котлів.

 

У Луганському відновлюють вуличне освітлення

За рахунок дотації з обласного та субвенції з районногобюджетів на 9 вулицях селища Луганське ведуться роботи по ремонту вуличного освітлення. Вже освоєно майже 1 млн 200 тисяч гривень, а результатом стало підключення 10 трансформаторних підстанцій. 

Майже 10 років мешканці Луганського були без вуличного освітлення. Відновити його не було можливості з багатьох причин, і одна з них – відсутність коштів у бюджеті. Завдяки співпраці Бахмутської РДА з Донецькою ОДА в 2019 році Луганській селищній раді було виділено дотацію у розмірі  3,5 млн гривень, саме це дозволило вирішити  багато питань населених пунктів. Роботи з відновлення освітлення в Луганському тривають.

 

Стан амбулаторій буде покращений

Питання стану медичних установ району перебувають на постійному контролі Бахмутської райдержадміністрації. Постійно проводиться робота щодо залучення коштів  міжнародних та благодійних організацій  для проведення ремонтів,  закупівлі медичного обладнання тощо. 

Особливо гостро стоїть питання утримання амбулаторій та фельдшерських пунктів у невеликих селах та селищах. Утримання цих будівель лягає на плечі місцевих бюджетів та комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Бахмутської районної ради». Первинну медичну допомогу надає персонал 7 амбулаторій і 15 фельдшерських пунктів, розташованих по всьому Бахмутському району.

Як поінформували у райдержадміністрації, на сьогодні потребують ремонту декілька амбулаторій, але найскладніша ситуація у селі Кодема. Будівля амбулаторії зазнала пошкоджень під час обстрілів, покрівля давно потребує відновлення, на стінах з’явилися тріщини, стеля має обвали в декількох місцях.

З метою вивчення ситуації керівники району відвідали амбулаторії, які потребують ремонту. Було обстежено стан приміщень та визначено найгостріші проблемні питання. Бахмутська РДА буде звертатися до Донецької обласної держадміністрації з проханням надати будівельні матеріали для проведення капітального ремонту. У разі позитивного вирішення буде визначено, якими силами будуть проведені ремонтні роботи.

 

 

Зараз тривають роботи в селищі Калинівка, де відновлюють квартиру під медичну установу. Кошти були виділені з районного бюджету.

Для Бахмутського району наявність у селах і селищах ФП дуже важлива у зв’язку з відсутністю сталого транспортного сполучення.

 

На території району розпочато ремонт доріг

Підрядна організація розпочала ремонт доріг загального користування місцевого значення. Фахівці ТОВ «Славдорстрой» проводять ремонт на території села Кодема. На ділянці працюють 4 одиниці техніки, роботи ведуться з дотриманням вимог.

Загалом у Бахмутському районі згідно з планом виконання робіт з ремонту дорожнього одягу та покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення будуть відбуватися ремонти кількох магістралей. Серед них – дороги Бахмут – Часів Яр – Калинівка, Миронівка – Криничне – Воздвиженка, Світлодарськ – Миронівка (на Попасну).

Голова Бахмутської райдержадміністрації  Тетяна Єрохіна під час робочої поїздки звернула увагу на якість та терміни виконання робіт.

Олена ГЕНШЛЕР

 

 

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *