Пт. Чер 9th, 2023

Тимчасовий адміністративний центр Донецької області, яким з 2014 року є Краматорськ, продовжує розвиватися. Тут триває реконструкція об’єктів інфраструктури та виконуються ремонтні роботи. Детальніше про це читайте в нашому огляді.
  

Нова будівля ЦНАПу розміститься на Парковій

На вулиці Парковій в районі будинку №16 триває зведення будівлі ЦНАП, яку мають здати в експлуатацію за два роки. У співфінансуванні будівництва бере участь Державний фонду регіонального розвитку (ДФРР) і міський бюджет Краматорська.

Як повідомив Краматорський міський голова Андрій Панков, у 2017 році були проаналізовані потреби міста стосовно надання адміністративних послуг. Приміщення, де зараз знаходиться краматорський ЦНАП, має площу до 150 кв. метрів та десять співробітників, – це недостатньо для міста. Зрозуміло, рішення про необхідність побудови нової будівлі ЦНАПу було прийнято одностайно.

«Було важко в Кабінеті міністрів доказати необхідність побудови у Краматорську нового будинку ЦНАП, – говорить міський голова. – Фінансовий ресурс у держави завжди має межі, але цей об’єкт був пріоритетним, його підтримала обласна державна адміністрація. Реалізація цього проекту складається з декількох частин. У 2017 році за рахунок ДФРР було закуплено необхідне для функціонування ЦНАПу обладнання – все це зараз знаходиться на складі, чекає свого часу».

Приміщення, яке буде зведено, – це нова триповерхова будівля. Загальна площа всієї будівлі – 3200 кв. метрів. У цокольному поверсі буде розміщено архів. До будівлі буде прокладено нову під’їздну дорогу з парковкою для автомобілів. Втричі більша кількість співробітників, просторі та зручні приміщення нового ЦНАПу дозволять максимально якісно надавати громадянам адміністративні послуги.

Для довідки: Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це державна установа з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». ЦНАПи створюються при місцевих радах з метою комфортності та протидії корупції в наданні послуг фізичним та юридичним особам.

У сквері Слави розміститься дитячий майданчик

Приблизно сім років тому у Сквері Слави, неподалік від Будинку культури імені Л.Бикова, було встановлено дитячий майданчик. Наприкінці  минулого року постало питання про проведення там капітального ремонту, на який необхідно було трохи більше 200 тисяч гривень. Майданчик користується значним попитом серед місцевих дітлахів і, подекуди, місця вистачає не всім, тому, крім поточного ремонту старого майданчику, вирішено звести абсолютно новий.

На місці майбутнього майданчика пройшла виїзна робоча нарада, яку провів заступник міського голови Сергій Боєвський. У зустрічі взяли участь також керівники підприємств-розпорядників коштів, які будуть займатися його створенням.

«Одне з завдань полягає в необхідності поступового розширення безбар’єрного простору в місті, аби кожен його мешканець почував себе максимально комфортно, –  зазначив Сергій Боєвський. – Ми тісно співпрацюємо з представниками комітету доступності міста, враховуємо їхню думку при плануванні робіт, тому новий майданчик будуємо з дотриманням вимог створення інклюзивного простору – частина нового обладнання буде пристосована для дітей з інвалідністю».

 Міський транспорт і обєкти життєзабезпечення діють у штатному режимі

Усі комунальні підприємства Краматорська працюють у штатному режимі, продовжуючи забезпечувати життєдіяльність та повноцінне функціонування інфраструктури Краматорська.

Спеціалісти КП «ДРУАС» виконали поточний ремонт доріг, площею у 6148 квадратних метрів. Окрім центральних доріг комунальники також виконали відсипку із асфальтобетонної крихти у приватному секторі по вулицях Ганни Тищенко та Кооперативній.

Комунальне автотранспортне підприємство за минулий тиждень вивезло більш ніж 1050 тонн твердих побутових відходів з території міста, а загальний обсяг ліквідованих стихійних звалищ склав 707 кубічних метрів.

Працівники КП «Міськсвітло» продовжують поточне обслуговування систем зовнішнього освітлення міста.

Перевезення пасажирів у місті продовжує здійснюватися за умови наявності у пасажира «спеціального квитка» та документу, який підтверджує особу (паспорт, посвідчення з фото, «Картка краматорчанина» тощо). Рух транспортних засобів на міських маршрутах загального користування здійснюється без розривного графіку, з 05.00 до 20.00.

У місті встановлять об’єкти санітарної гігієни

У різних місцях Краматрська встановлять санітарні об’єкти й зокрема громадські вбиральні. Нова громадська вбиральня розташовуватиметься неподалік від перехресть вулиць Академічної та Катеринича. Одна з кабінок повністю пристосована для користування особами з інвалідністю.

У Старій частині Краматорська спеціалісти підрядної організації розпочали роботи з встановлення модульних вбиралень. Після завершення робіт такий самий громадський туалет буде встановлено у сквері Профспілок, неподалік від площі Миру. У вбиральнях постійно буде гаряча та холодна вода – конструкцію планується оснастити бойлерами. Приміщення також обладнають системою обігріву в холодний час року.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *