У прифронтовому Луганському повністю відновили 16 будинків

У селищі Луганському Бахмутського району повністю відремонтовані перші
16 будинків, що були пошкоджені внаслідок обстрілів. Під час робочої поїздки заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін оглянув будники, які були відремонтовані за рахунок обласного матеріального резерву.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зазначила, що першими відгукнулися мешканці селища Луганського, і саме завдяки їм покрівлі були відремонтовані дуже швидко. Вартість будівельних матеріалів для кожного домогосподарства різна: від 2 до 14 тисяч гривень. Для родин це суттєва допомога до бюджету. Серед тих, хто відремонтував покрівлі, є і пенсіонери, і багатодітні родини. Нагадаємо, що обмежень для отримання допомоги у вигляді будівельних матеріалів не було, головною умовою вважалася наявність пошкоджень внаслідок обстрілів та документів на будинки.

Власники домогосподарств подякували обласній владі за допомогу. Вадим Філашкін під час зустрічей з мешканцями повідомив, що у червні розпочнуться відновлювальні роботи силами ДСНС. З боку райдержадміністрації необхідно буде створити умови для проживання та харчування бригад.

Тільки у 2020 році за рахунок обласного  матеріального резерву було відновлено покрівлю Миронівської ЗОШ №1, замінено 20 вікон у двох школах та перекрито покрівлю в гаражі Луганської ЗОШ. Роботи тривають.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут