Онлайн-семінар з питань захисту дітей у громадах

Представники громад Донецької області взяли участь у онлайн-семінарі, організованому для шести регіонів Східним хабом Програми «U-LEAD з Європою».

Учасниками заходу стали представники служб по ділам дітей, соціального захисту, відділів освіти та медицини – усі ті, хто безпосередьно залучений до процесів спілкування з сім’ями.

Говорили про сімейно орієнтовану соціальну роботу в ОТГ, налагодження раннього виявлення проблем у сім’ях, ефективну міжвідомчу взаємодію в інтересах дитини.

Протягом семінару розглядали повноваження та функції різних служб у процесі виявлення вразливих дітей і сімей, організації та надання їм допомоги.

Окреслили повноваження та відповідальність органу опіки та піклування в процесі прийняття рішень в найкращих інтересах дитини.

Розглянули алгоритм дій у разі екстреного випадку. Ознайомились з особливостями роботи міждисциплінарної команди в процесі ведення випадку та прийняття рішень в найкращих інтересах дитини.

Колеги з Троїцької ОТГ Луганської області поділились власним досвідом організації роботи служб для вирішення чи недопущення до ескалації проблем у сім’ях, які опинились у складних обставинах.

«Важливим елементом розвитку громад виступає підвищення стандартів якості надання соціальних послуг. Саме людина, сім’я – головне надбання для кожної громади, піклування про неї має бути обов’язком усіх структур органів влади на місцях», – коментує Андрій Рябуха, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Донецького офісу Програми «U-LEAD з Європою».

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут