У Маріуполі підвищують рівень надання медичних послуг

0
105

У хірургічному корпусі міської лікарні №1 проходить капітальний ремонт відділення екстреної медичної допомоги. Проєкт реалізується у рамках державної програми «Велике будівництво». На ці цілі виділено майже 7 млн гривень ​​з міського бюджету та майже 10 млн з державного. Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради Маріуполя.

З перебігом робіт ознайомився міський голова Вадим Бойченко. Він оглянув кімнату консультацій, рентгенодіагностичний кабінет, реанімаційне відділення, малу операційну, де зможуть отримувати допомогу хворі, які не потребують госпіталізації. Директор міської лікарні №1 Лариса Мамаєва показала унікальний томограф. За її словами, завдяки цьому апарату нещодавно лікарі змогли швидко поставити діагноз одній з пацієнток. Терміново відправили на лікування і цим врятували життя.

«Точний діагноз та екстрена допомога – найважливіші складові сучасної медицини. Ми створюємо умови для якісної медичної послуги, щоб захистити життя та здоров’я маріупольців. Крім того, наші лікарі отримають якісне робоче місце, – акцентував увагу міський голова. – Ремонт відділення екстреної медичної допомоги почався минулого року. Уже проведено капітальний ремонт покрівлі. Триває заміна всіх інженерних мереж, облаштовують вентиляцію та киснепровід. У планах – роботи з утеплення фасаду».

Після ремонту відділення пацієнти зможуть не тільки отримати оперативну допомогу, а й пройти якісну діагностику. «Ми зможемо надавати екстрену допомогу. Будуть розташовані спеціальні діагностичні ліжка. Ставити діагноз протягом двох-трьох годин і відразу направляти пацієнтів за напрямками в необхідне відділення», – розповіла Лариса Мамаєва.

Все відділення буде оснащене новим високотехнологічним обладнанням: комп’ютерним томографом, сучасним рентген-апаратом. Встановлено апарат УЗД, за допомогою якого лікарі зможуть робити будь-які обстеження, аж до судин мозку і серця.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут