Чт. Лют 2nd, 2023

Побратими вшанували пам’ять гвардійця Дмитра Іванова, який загинув пять років тому.

Виповнилось п’ять років від дня загибелі гвардійця військової частини 3057 солдата Дмитра Іванова на псевдо «Спасатєль». У травні 2015 року, під час виконання бойового завдання поблизу селища Широкине Новоазовського району Донецької області, бойовий розрахунок, до складу якого входив «Спасатєль», опинився під безперервним артилерійським та мінометним вогнем російських збройних формувань. Під час спроби подавити ворожі вогневі засоби Дмитрові Іванову вдалося виконати поставлені перед ним завдання, але сталося непоправне – поруч розірвався артилерійський снаряд. Боєць отримав чисельні поранення від уламків снаряду й бетону. У вкрай  важкому стані його терміново евакуювали, але до лікарні довезти не встигли. Від отриманих ран Дмитро помер.

«Дмитро Іванов народився 22 липня 1987 року в місті Ананьєв, що на Одещині. Він був сиротою, його виховувала рідна тітка, – згадують побратими солдата. – До війни Дмитро працював у Державній службі з надзвичайних ситуацій, але з початком проведення антитерористичної операції на Сході України звільнився з посади і вступив добровольцем до батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України».

Бойові побратими Дмитра згадують, що він завжди рвався вперед і беззастережно вірив у перемогу.

Указом Президента України за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Дмитро Іванов був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Група інформації та комунікації військової частини 3057

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *