Начальник обласного управління “Ощадбанку” Світлана Яківчик: Усі пенсійні кошти надходять на рахунки “Ощадбанку”

Всі пенсійні кошти за період з моменту початку карантину та на сьогодні надходять на рахунки “Ощадбанку” вчасно та в повному обсязі. Про це під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області розповіла начальник Донецького обласного управління “Ощадбанку” Світлана Яківчик.

Вона повідомила, що в “Ощадбанку” обслуговується 280 тисяч внутрішньо переміщених осіб. “Всі пенсійні кошти, всі соціальні кошти та інші кошти з моменту початку карантину та на сьогоднішній день зараховуються на рахунки вчасно та в повному обсязі. Тобто всі кошти, які клієнти не мали змогу отримати, вони знаходяться на рахунках”, – сказала Світлана Яківчик.

Вона зазначила, що в період з початку карантинних обмежень і до сьогодні понад 80 тисяч внутрішньо переміщених осіб повинні були пройти планову ідентифікацію, а також в цей період у близько 70 тисяч карткових рахунків у відділеннях “Ощадбанку” Донецької області закінчився в термін дії. “Але я хочу нагадати, що “Ощадбанком” на сьогодні запроваджено відтермінування терміну дії платіжних карток для внутрішньо переселених осіб до 1 вересня 2020 року. Також продовжено термін проходження ідентифікації для ВПО після 1 вересня 2020 року. Тому нема необхідності наразі звертатися в відділення щодо отримання карток або проведення ідентифікації. Картки активні”, – підкреслила начальник Донецького обласного управління “Ощадбанку”.

Водночас є клієнти-ВПО, які знаходяться на підконтрольній українській владі території. Якщо вони звертаються до відділень “Ощадбанку” для отримання карти, то у них відлік ідентифікації враховується від моменту звернення до відділення. Тобто у тих клієнтів, що отримали сьогодні карти, термін ідентифікації обліковується з цього дня.

Світлана Яківчик нагадала, що “Ощадбанк” запровадив електронну чергу для внутрішньо переміщених осіб з метою, щоби коли КПВВ запрацюють в повному обсязі, не було черг. Клієнти-ВПО мають змогу заздалегідь зареєструватися в одне зі 167 відділень через сайт “Ощадбанку”, через контакт-центр, зателефонувавши на безкоштовну лінію за номером: 0 800 210 800, а також через додатки Telegram чи Messenger, через чат-бот.

Запис в електронну чергу здійснюється з розрахунку 15 хвилин на одного клієнта.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут