Триває літнє оздоровлення сімей Бахмутського району

0
47

Триває літнє оздоровлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в Бахмутському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Літо – пора відпочинку та оздоровлення, і навіть карантин це не відмінить. Пандемія коронавірусу, яка занурила весь світ в обмеження, безумовно внесла свої корективи у плани на літній відпочинок і оздоровлення, але у СОЦСР «Смарагдове місто» приймає дітей на відпочинок, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

13 липня службою у справах дітей Бахмутської РДА для проходження соціальної реабілітації та оздоровлення в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» в с. Соснове Лиманського району, направлено шість дітей з міст  Часів Яр та Світлодарськ, які перебувають на обліку служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

Саме для обговорення питання безпечної поведінки дітей в оздоровчому закладі, фахівцем із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була відвідана опікунська сім’я, в якій виховуються п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування та три сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах і отримують соціальну послугу соціального супроводу.

Під час бесіди було наголошено на дотриманні не тільки правил умов карантину, а й безпечного відпочинку на сонці, на воді та у лісі тощо. Також в процесі співбесіди фахівець із соціальної роботи звернула увагу дітей на необхідності дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, а також підозрілих предметів, щоб уникнути трагічних наслідків.

Окрім соціальної реабілітації на дітей чекає захоплива програма, яка включає окрім щоденного 5-разового харчування, ще й різні гуртки, майстер-класи, спортивні змагання, розваги та багато іншого.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут