«Безпечні канікули» для дітей та молоді

0
39

Проєкт «Безпечні канікули» для дітей та молоді, які мешкають на лінії зіткнення, розроблений за участю поліцейських відділу ювенальної превенції поліції Донеччини.


Перший із десяти запланованих профілактичних заходів «Безпечні канікули» розпочався у селищі Гранітне Волноваського району. Проєкт розробили працівники відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліціії в Донецькій області разом з Волноваською райдержадміністрацією та Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром, за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Захід проводиться у рамках реалізації проєкту Благодійного фонду «Слов’янське серце» при співробітництві з Головним управлінням Нацполіції в Донецькій області «Донеччина – згуртована та безпечна» в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції та Європейського Союзу.

Поліцейські нагадали дітям про правила безпечного відпочинку влітку та подарували дітям довгоочікуване свято зі збереженням карантинних норм.

Працівники  управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації разом з командою Донецького обласного дитячо-молодіжного центру організували декілька цікавих локацій: творчі воркшопи, танці на свіжому повітрі та інтелектуальний штурм для молоді.

У результаті роботи з молоддю, виникла ідея створити у селищі молодіжний центр.

Від заходу залишились у захваті і діти, і дорослі. Та найголовніше, що усі здорові та щасливі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут