Мобільні ЦНАПи запрацюють поблизу КПВВ

0
35

Поблизу контрольно-пропускних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування у Донецькій області будуть функціонувати мобільні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Проєкт буде реалізований за підтримки Програми розвитку ООН.

Питання організації роботи мобільних Центрів надання адміністративних послуг обговорювалися під час виїзної наради, яку провів заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін на КПВВ «Майорськ».

«Одразу після відновлення роботи КПВВ та завершення карантину тут буде працювати ЦНАП, послугами якого зможуть скористатись як мешканці окупованих територій, так і мешканці Зайцевого та найближчих населених пунктів. Окрім місця розміщення, ми також визначаємо графік його роботи», – зазначив Вадим Філашкін.

Директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку Донецької ОДА Оксана Головко розповіла, що мобільний ЦНАП – це спеціально обладнаний вантажний автомобіль, у якому розміщуються робочі місця та місця для відвідувачів. За потреби такий автомобіль може бути переміщений до будь-якого населеного пункту, де люди мають потреби у отриманні адміністративних послуг.

«Мобільні ЦНАПи зявляться на усіх чотирьох КПВВ. ЦНАП у Зайцевому буде належати Сіверській ОТГ та надаватиме весь спектр послуг, передбачений повноваженнями громади. Ми плануємо, що ЦНАП у тому числі зможе надавати паспортні послуги та обслуговувати власників водійських прав», – сказала  Оксана Головко.

За словами Вадима Філашкіна, Донецька ОДА буде сприяти максимально швидкому вирішенню усіх питань функціонування мобільних ЦНАПів та розширенню кількості надаваних послуг задля якісного обслуговування мешканців  області.

Нагадаємо, що мережа Центрів надання адміністративних послуг Донецької області включає 35 об’єктів.  Серед діючих на Донеччині ЦНАП 13 надають послуги у містах, 12 – при РДА, 10 – у об’єднаних територіальних громадах.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут