Пн. Бер 20th, 2023

Двадцять із 29-ти інклюзивно-ресурсних центрів відновили свою роботу  в Донецькій області. Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України повернулися до роботи інклюзивні центри у містах  Бахмут, Вугледар, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Мирноград, Покровськ, Селидове, Соледар Торецьк, Маріуполь (тут їх прицюватимуть чотири), Великоновосілківському, Волноваському, Нікольському районах, Іллінівській, Миколаївській, Сіверській об’єднаних територіальних громадах.

У найкоротші терміни організовано проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей. Першочергова увага приділяється родинам, діти з яких мають розпочинати здобуття початкової освіти у 2020/2021 навчальному році та зараховуються до закладу освіти вперше.

При організації своєї роботи  інклюзивно-ресурсні центри спираються на постанову Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19».

Довідково: протягом 2020 року висновок про комплексну оцінку з рекомендаціями щодо програми навчання та особливостей організації психолого-педагогічної допомоги отримали 1239 родин, які виховують дітей з особливими освітніми потребами.

Батьки (законні представники) шляхом використання веб-сайтів та інших комунікаційних засобів поінформовані про можливість дистанційного подання документів щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *