Донецький академічний обласний драматичний театр завершив 142-й сезон прем’єрою

0
24

Прем’єрою ліричної комедії «Вірочка» завершив 142-й сезон Донецький академічний обласний драматичний театр (м. Маріуполь).

Стільці глядачів під час першого показу були розташовані у безпосередній близькості до місця дії. Отже, шанувальники мистецтва дивилися прем’єру в буквальному сенсі на сцені.

У виконанні Ярослава Прикопа лунала гітарна музика, яка ще до початку вистави задала відповідний тон і влучно створила довірливу атмосферу. Далі увагою глядачів повністю опанувала маріупольська актриса Віра Шевцова. Коротка романтична прогулянка місячною ніччю, палке любовне визнання та рішуче, хвилююче для обох сторін, з’ясування стосунків…  Цю просту, невигадливу, але чарівну історію актриса розповідає в трьох особах – від героїні, героя та від автора. Іронічне, тонке та щемливе оповідання в її виконанні набуває часом нових несподіваних емоційних фарб та відтінків.

Прем’єра стала результатом успішної співпраці театру з заслуженою артисткою України Людмилою Колосович, яка сприяла перекладу й адаптуванню цієї вистави на сцені Донецького академічного обласного драматичного театру.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут