Триває відновлення житла коштом обласного бюджету

У прифронтовій зоні Донецької області коштом обласного бюджету вже відновлені будинки за 381 адресою. Матеріали для проведення робіт придбані за рахунок регіонального матеріального резерву Донецької області, – поінформували у прес-службі облдержадміністрації.

Наразі поблизу лінії розмежування триває відновлення житлових будинків мирних мешканців Ясинуватського, Бахмутського, Мар’їнського, Волноваського районів, міст Торецьк, Авдіївки та Красногорівки, які постраждали внаслідок обстрілів проросійських бойовиків.

Для більшості мешканців самостійно відновити постраждале житло є неможливим, адже переважна більшість громадян – це самотні літні люди, пенсіонери, багатодітні родини.  Добре розуміючи проблеми та потреби громадян, облдержадміністрація за кошти бюджету Донецької області забезпечує відновлення пошкодженого в результаті обстрілів житла у прифронтових населених пунктах.

На ремонті та відновленні житла залучені 200 співробітників ДСНС з різних областей України. Вони латають дахи, замінюють скління, встановлюють коники. Словом, здійснюють усі необхідні ремонтні роботи у будинках, що були пошкоджені в результаті обстрілів. Так, у Красногорівці та в Ясинуватському районі працюють рятувальники з Черкаської області. Вони мають відремонтувати тут 20 будинків.

У планах обласної влади – відновити до кінця року 1000 будинків вздовж лінії розмежування.

Працюють  підрозділи рятувальників згуртовано, і місцеві мешканці вдячні їм за таку допомогу.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут