Для новонароджених і породіллів Дружківки створені комфортні умови

0
22

Окремі палати, нові меблі та сучасна техніка: в акушерському відділенні Центральної міської клінічної лікарні завершений ремонт. Секретар міської ради Володимир Григоренко особисто відвідав медичний заклад та переконався, що нові мешканці Дружківки з’являтимуться на світ у найкращих умовах.

Ремонт здійснювався завдяки реалізації проєкту «Здорова громада», який підтримала місцева влада та Програма ООН із відновлення та розбудови миру в Україні, а також завдяки виділенню коштів на невідкладні потреби медичного закладу з місцевого бюджету. На сьогодні вже використано 1954,4 тис грн, з яких 1454,4 тис грн – кошти міста.

Під час ремонтних робіт використовувалися сучасні матеріали та передові будівельні технології. Так, у медичному закладі працюватиме тренінговий простір «Академія здоров’я», де для медичного персонала, підлітків та молодих родин, які очікують дитину, проходитимуть навчальні активності: тренінги, лекції та різноманітні обговорення. У жіночій консультації облаштований кабінет лікування патологій, а в акушерському відділенні працює сучасний бокс, де можуть народжувати жінки, які мають вірусні хвороби. До речі, акушерське відділення не лише відремонтоване, а ще й оснащене. Придбані нові меблі та медичне обладнання.
Наразі проводиться оптимізація відділень лікарні шляхом об’єднання акушерського та гінекологічного відділення. Вже відремонтована операційна та мала операційна, коридор, мережа опалення, проведена заміна електромережі, до палат підведена гаряча вода, дерев’яні вікна замінені на металопластикові.

«Їхати до чужого міста, щоб народити дитину – такий екстремальний «туризм» багато років був популярним серед дружківчанок. Тепер ми відремонтували акушерське відділення повністю, зробивши його сучасним і комфортним, адже головне для нас – здорові діти та щасливі сім’ї», – зазначив Володимир Григоренко.

Разом із ремонтом гінекології та акушерського відділення приведуть до ладу й прилеглу до них територію.

Повністю ремонтні роботи у медичному закладі будуть завершені у вересні 2020 року. Але наразі акушерське відділення вже приймає породіль, яких зустрічають в окремих палатах, обладнаних необхідною технікою. Сподіваємося жінки почувають себе затишно та комфортно у нових сучасних умовах.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут