Вт. Чер 6th, 2023

Понад 600 об’єктів соціального та житлово-громадського призначення обладнано елементами доступності на територіях підконтрольних українській владі міст та районів Донеччини з початку реалізації Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки у Донецької області. Про це повідомив в.о. начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Василь Теклюк на засіданні колегії Донецької ОДА.  

Усього з початку реалізації Плану заходів на територіях міст та районів області елементами доступності обладнано 613 об’єктів соціального та житлово-громадського призначення.

 

Найбільше об’єктів обладнано в містах: Краматорськ (144 об’єкти), Дружківка (44 об’єкти), Покровськ (27 об’єктів), Маріуполь (27 об’єктів) та у Волноваському (82 об’єкти), Мангушському (30 об’єктів), Великоновосілківському (27 об’єктів), Ясинуватському (30 об’єктів) районах.

Проведено роботи з пристосування інженерно-транспортної інфраструктури до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. В області функціонують 87 звукових світлофорних об’єктів зі звуковим оповіщенням для можливості орієнтування і комфортного пересування осіб з порушенням зору.

Станом на 1 липня 2020 року в містах та районах області облаштовано з’їздами або пониженими бордюрами 2029 перехресть та пішохідних переходів.

У Донецькій області продовжує здійснюватися оновлення рухомого складу місцевого пасажирського транспорту з урахуванням потреб людей з інвалідністю. Станом на 1 липня 2020 року міські маршрути загального користування по містам області обслуговує 237 одиниць рухомого транспорту, пристосованих для перевезення маломобільних категорій населення, зокрема 117 автобусів,  51 тролейбус та 69 трамваїв. У 2020 році в містах і районах області придбано 15 одиниць рухомого складу громадського транспорту, пристосованих для потреб маломобільних груп населення. На приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування у Донецькій області автоперевізниками використовується 60 одиниць транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю.

Кількість зупинок громадського транспорту, частково пристосованих для людей з інвалідністю складає 132 одиниці, а саме в містах Авдіївка – 1 одиниця, Бахмут – 68 одиниць, Добропілля – 2 одиниці, Костянтинівка – З одиниці, Маріуполь – 29 одиниць, Мирноград – 1 одиниця, Покровськ – 2 одиниці, Краматорськ – 12 одиниць, Новогродівка – 7 одиниць, а також у Волноваському районі – 7 одиниць.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *