Чемпіонат області з карате WКС пройшов у Мар’їнському районі

У Кураховому в СК «Олімпійський» пройшов Чемпіонат Донецької області з карате WКС, організований громадською організацією «Донецька обласна федерація карате» та Мар’їнською ДЮСШ за підтримки управління фізкультури і спорту Донецької облдержадміністрації. Це перші обласні змагання після карантину, пов’язаного з COVID-19, які проходять на території Мар’їнського району.

У змаганнях взяли участь спортсмени різних вікових категорій (від 6 до 18 років) з Мар`їнського, Великоновосілківського, Покровського районів, міст Селидового, Новогродівки, Покровська. У програмі чемпіонату виступили 25 вихованців Мар`їнської ДЮСШ відділення карате тренерів-викладачів Ярослава Чепіги та Марка Бурмістрова.

З метою підвищення комфортності умов для проведення змагань обласних та всеукраїнських рівнів для відділення карате Мар’їнської ДЮСШ за кошти районного бюджету було придбано ще одне татамі.

За підсумками командного заліку переможцем чемпіонату стала команда Мар’їнського району, на другому місці – команда Покровського району, третє місце посіла команда міста Покровськ.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями.