У Бахмутському районі відновлюють електропостачання прифронтових селищ

У населених пунктах Травневому, Гладосовому та Новолуганському, що в Бахмутському районі, тривають ремонті роботи з відновлення електропостачання. Разом з енергетиками на об’єктах відновлювальних робіт працюють представники цивільно-військового співробітництва групи Світлодарськ.

Після обстеження ліній електропостачання силами ДСНС на ремонтні роботи вийшли представники АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» Бахмутського РЕМ.

Виконання робіт з налагодження енергопостачання перебуває на особистому контролі  керівництва Бахмутської РДА, де повідомляють про об’єднання спільних зусиль енергетиків, Спільного центру контролю та координації штабу ООС для того, щоб енергозабезпечення прифронтових населених пунктів було відновлено.

«Станом на 5 серпня електропостачання в населених пунктах Бахмутського району, а саме в селищах Травневе, Гладосово Новолуганської сільської ради наразі не відновлено, – водночас поінформували у Бахмутській райдержадміністрації. – Причини тільки у відсутності  режиму тиші, що не дозволяє виїхати ремонтній бригаді».

Враховуючи гостроту проблеми енергозабезпечення у прифронтовій зоні, Донецька облдержадміністрація передала мешканцям селища Травневе генератор для тимчасового забезпечення електроенергією.

Згідно із зверненням голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної до облдержадміністрації, керівництво області забезпечило доставку до селища Травневого бензинового генератора. Голова Бахмутської РДА зустрілася з представниками цивільно-військового співробітництва групи Світлодарськ та передала пристрій і паливо. Військові допомогли з його установкою та запуском. У разі необхідності буде додатково надано ще один пристрій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут