У Краматорську та Покровську для переселенців придбають 18 квартир

0
47

Уряд України виділив 5,6 мільйонів гривень на придбання 18 квартир та одного будинку для тимчасового проживання приблизно 55 внутрішньо переміщених осіб. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України «Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» було ухвалено на засіданні уряду 5 серпня.

За рахунок коштів субвенції буде придбано житло у двох населених пунктах Донецької області: у місті Краматорську – 10 квартир та у місті Покровську – 8 квартир. Також у місті Приморську Запорізької області для ВПО буде придбаний один будинок.

Загалом у 2020 році за рахунок коштів субвенції, планується придбати орієнтовно 66 квартир та 9 будинків для тимчасового проживання приблизно 235 внутрішньо переміщених осіб.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України» передбачено видатки бюджету в сумі 20 мільйонів гривень, головним розпорядником яких є Мінреінтеграції.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут