Наприкінці грудня Кабінет міністрів затвердив Положення про облаштування контрольних пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, території АР Крим і міста Севастополя та виїзду з них. 

За словами віце прем’єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, нагальність ухвалення такого рішення зумовлена необхідністю створення належних умов для громадян, які перетинають лінію розмежування.

«З самого початку створення всіх КПВВ, а саме з 2014 року, з початку агресії РФ, по суті кожен КПВВ жив окремим своїм життям. Отже, виникла проблема їх технічного облаштування, створення належних умов для людей, які перетинають лінію дотику та адміністративну межу. Тому це положення визначає основні вимоги до облаштування КПВВ. В першу чергу – це як раз визначення режимної зони, зони сервісного обслуговування тощо», – пояснив Резніков.

За його словами, режимну та сервісну зони ПВВ облаштовуватимуть тимчасовими модульними спорудами з відповідним захистом від стрілецької зброї. «Важливо, що КПВВ будуть об’єктами оборонного призначення, і також знімається питання відсутності єдиного господаря, що мало негативний вплив на якість їх утримання», – зазначив віце-прем’єр.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут