Проєкт «Ми в ефірі плюс» є і дитячим, і для дітей та інклюзивним одночасно. 70 дітей з Луганщини стали учасниками проєкту «Ми в ефірі плюс». Проєкт є всеукраїнським і фінансується Українським культурним фондом. 

Перші аматорські  телепроби майбутніх дикторів і телеведучих пройшли у Сєвєродонецьку. Вік учасників – від шести до 17 років. Наталці Жерібятєвій дванадцять. Школярка нині мешкає у Сєвєродонецьку. Сюди переїхала з батьками після того, як у їхньому рідному місті з’явились проросійські окупанти. Дівчинка мріє, як і більшість дівчаток у її віці, стати актрисою. Перший крок у цьому напрямку зробила її мама. І тепер дівчинка долучилася до проєкту.

Гурток телемайстерності відвідують діти з родин переселенців, військовослужбовців, які загинули в АТО. Навчає майбутніх телезірок Діна Ібрагімова. Вона – голова «Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка-ТВ». Тренерка хоче, щоб її майстер-класи відвідували й діти з інших родин.

«Найголовніше – це те, що тут залучені діти вразливих категорій, а це саме діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, діти, які позбавлені батьківського піклування, діти батьки яких знаходяться на війні, діти загиблих в АТО», – зазначила голова «Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка ТВ» Діна Ібрагімова.

Всі зняті матеріали учасники проєкту викладають у мережу Інтернет. Телепрограми народного та краєзнавчого напрямку перекладені українською жестовою мовою.

Розповідаючи про значення проєкту, голова «Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка ТВ» Діна Ібрагімова сказала:

«Нам необхідно залучити дітей, показати, що світ може бути зовсім іншим: подивись на себе який ти гарний, подивись на себе, який ти красивий, подивись, наскільки в тебе все чудово виходить. Тобто, зараз ми долаємо ту маленьку сходинку, з якої дитина на все буде дивитися зовсім по-іншому».

Проєкт на Ютубі “Ми в ефірі плюс” натепер вже набрав понад 6 мільйонів переглядів. А найближчим часом його планують показувати й на телебаченні.

Проєкт триватиме до 5 березня 2021 року. Прем’єрні покази створених за проєктом телепрограм і відеофільму про проєкт заплановано на другу половину лютого поточного року.

Дивіться у сюжеті Донеччина TV

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут