На початку січня в Херсонській області проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь спортсмени різних вікових категорій із 16 регіонів країни.

У складі збірної Донеччини на призових місцях свої виступи завершили вихованці Обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, представники КСТО «Зеніт» Краматорськ. Серед них – Аліна Єфіменкова, яка виборола 2 місце на середній, довгій та короткій дистанціях у заданому напрямку в категорії Ж20; Марина Алексєєва – 2 місце на всіх дистанціях у категорії Ж21А; Натан Жинкевич – 3 місце на середній та короткій дистанціях у категорії Ч12; їх тренер-викладач Сергій Тарасенко – 2 місце на всіх дистанціях у категорії Ч45.

Також успішно виступили за збірну Донецької області представники ДОЦТТДЮ, м.Бахмут – Сергій Дойч і Тетяна Дойч. Сергій Дойч здобув 3-є місце на середній та довгій дистанціях у категорії Ч21А. У Тетяни Дойч – 2-е місце на всіх дистанціях у категорії Ж50.

Микола Беленець, який виступав за КСТО «Зеніт», м. Краматорськ, виборов 1-е місце на всіх дистанціях у категорії Ч65.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут