Для породіллі Дарини Шиви день виписки зі Слов’янського пологового будинку із первістком став особливим. До Дарини завітали міський голова Вадим Лях і начальниця відділу охорони здоров’я Олена Джим, які вручили жінці пам’ятну медаль. 

«Ця медаль є сувеніром. Перші сто матусь, чиї немовлята з’являться на світ у оновленому пологовому будинку Слов’янська, отримають пам’ятні медалі. До неї не додається якась матеріальна допомога. Це приємна згадка про наш пологовий будинок, який перетворився на справжній перинатальний центр, та запрошення завітати сюди ще раз», – сказав очільник міста.

100 пам’ятних знаків були виготовлені відділом охорони здоров’я Слов’янської міської ради для перших 100 породіль у новому відремонтованому пологовому будинку.

Дар’я вела свою вагітність в іншому місті, але народжувати їй порадили у Слов’янську. Умови у цій медичній установі сьогодні на гідному рівні, адже за останній рік Слов’янський пологовий будинок відремонтували і тепер це один з найсучасніших медичних установ.

З початку 2021 року у слов’янському оновленому пологовому будинку вже народилась 21 дитина. А першим малюком-2021 у Слов’янську стала дівчинка.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут