Чт. Лют 2nd, 2023

Тристороння контактна група у складі представників України, Росії та ОБСЄ домовилася про відновлення газопостачання прифронтової Мар’їнки.

Сьогодні на підставі рішень ТКГ Донецькою обласною ВЦА підписано та направлено заявку до начальника штабу Командувача Об’єднаних сил та Спільного центру з контролю та координації питань розмежування сторін щодо  надання гарантій безпеки  та дотримання режиму припинення вогню на час проведення будівельних робіт. Після відповідного погодження та відпрацювання майданчика робіт саперною групою роботи з реконструкції газорозподільної станції (ГРС) Мар’їнка будуть розпочаті.

За повідомленням Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі, домовленість щодо відновлення газопостачання до населеного пункту Мар’їнка досягнута завдяки активному сприянню Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, модератора робочої групи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи посла Яшара Халіта Чевіка.

Нагадаємо, у рамках відновлення газопостачання у містах Мар’їнка та Красногорівка Мар’їнського району за кошти обласного бюджету замовником робіт, яким є військово-цивільна адміністрація міста Мар’їнка та села Побєда, було намічено реалізувати проєкт реконструкції газорозподільної станції (ГРС) Мар’їнка, яка  розташована  в межах дорожнього коридору автодороги Н-15 «Запоріжжя-Донецьк».

З метою  отримання режиму припинення вогню та безпеки виконання робіт облдержадміністрація зверталась до СЦКК, Мінреінтеграції, РНБО України, штабу ООС, СММ ОБСЕ, особисто до  Президента України.

Замовником були укладені договори підряду, технічного та авторського нагляду й отримано дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції на початок робіт. Термін реконструкції  за проєктом – 125 днів від дати початку робіт на майданчику ГРС. Роботи  мали розпочатися з 10 вересня 2020 року, але не було забезпечено безпеку та режим припинення вогню, а також  можливість створення «дзеркального коридору» та/або «дзеркальних постів спостереження» під час проведення робіт на ГРС м. Мар’їнка.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *