Вт. Бер 28th, 2023

Впродовж останніх кількох днів коронавірусна хвороба забрала ще 23 життя на Донеччині: 6 – у Покровській ТГ; 4 – у Слов’янській ТГ; 3 – у Костянтинівській ТГ; по 2 – у Дружківській та Бахмутській ТГ; по 1 – у Краматорській, Новодонецькій, Гродівській, Миколаївській, Мирноградській та Волноваській ТГ. Докладніша інформація щодо поширення ковіду в Донецькій області – на інфографіці.

За середу, 20 січня, лабораторії повідомили про ще 281 хворого, серед яких 11 дітей: 57 – у Маріупольській ТГ; 54 – у Слов’янській ТГ; 32 – у Краматорській ТГ; 27 – у Бахмутській ТГ; 15 – у Світлодарській ТГ; 12 – у Костянтинівській ТГ; по 11 – у Торецькій, Миколаївській та Селидівській ТГ; 9 – у Лиманській ТГ; по 8 – у Сіверській та Покровській ТГ; 6 – у Мирноградській ТГ; 5 – у Дружківській ТГ; 4 – у Мангушській ТГ; 3 – у Соледарській ТГ; по 2 – у Нікольській, Волноваській і Вугледарській ТГ;
по 1 – у Черкаській та Добропільській ТГ.
«Пандемія не вщухає. Єдиний спосіб уповільнити поширення хвороби – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ, – зазначив, звертаючись до мешканців Донецької області, голова обласної держадміністрації Павло Кириленко. – Будьте розважливі та обережні! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Це прості, але дієві засоби перестороги. Вони рятують життя!».

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *