Благодійна акція #СВЯТА_БЕЗ_ТАТА_2021  Свята без тата з кожним роком об’єднує українців з усіх куточків світу. Цього року до української діаспори Польщі, яка проводила цю акцію, долучились небайдужі меценати з Німеччини, Данії, Норвегії та Канади.

Благодійна акція тривала впродовж новорічних і Різдвяних свят і завершилась до Дня Соборності України. Це також видається напрочуд символічним бо ми, українці, як ніхто інший у світі, вміємо гуртуватись і підтримувати одне одного в скрутні часи.

Щорічна новорічна збірка подарунків для дітей Захисників України, які загинули чи були поранені на Сході України, захищаючи незалежність нашої держави, – це передусім жест доброї волі, прояв турботи і подяки за мирне небо над головою. Це можливість для кожного з нас у святкові дні відкрити серце і подарувати бодай одну посмішку дітям, чиї батьки віддали за нашу свободу найцінніше – власне життя і здоров’я.

Цей рік став неабияким викликом для організаторів акції Inicjatywa Bohaterom Majdanu Ініціатива Героям Майдану. Через пандемію коронавірусу традиційне формування подарунків у Польщі і збір коштів стало справжнім викликом, але польські #Суперельфи не з тих, хто так просто здається. Тому було прийнято рішення провести благодійний аукціон, який символічно розпочався у День Збройних Сил України. Кожен охочий мав можливість придбати один із лотів аукціону й у такий спосіб підтримати благодійну акцію.

Формуванням подарункових наборів зголосились зайнятись волонтери з Києва, Луцька, Тернополя, Рівного, Івано-Франківська, Львова, Вінниці, Хмельницького, Кривого Рогу, Дніпра та Житомира, які, об’єднавши зусилля з Національною Поліцією та Збройними Силами України, зокрема з підрозділами цивільно-військового співробітництва та територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, доставили і вручили дарунки своїм юним адресатам особисто. Спільними зусиллями оргпнізаторам акції вдалося подарувати 3650 усмішок для дітей Захисників України.

Працюємо далі, бо, на превеликий жаль, з кожним роком російської збройної агресії на Сході України діти продовжують втрачати своїх батьків, і ми просто зобов’язані підтримувати й не залишати без уваги родини наших військових, завдяки яким ми маємо можливість жити повноцінним життям і зустрічати свята у колі рідних і близьких. Маємо надію, що з кожним роком охочих підтримати акцію ставатиме тільки більше, а списки її учасників ніколи не збільшуватимуться.

«Ми сердечно дякуємо організаторам, партнерам і жертводавцям благодійної акції, а також нашим невтомним волонтерам, військовим, правоохоронцям, представникам духовенства та всім небайдужим українцям, які в черговий раз показали приклад єдності і турботи про ближнього свого», – зазначили організатори акції.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут