Україна приєдналася до міжнародної ініціативи COVAX одночасно з усіма європейськими й світовими країнами. На тепер усі необхідні контракти вже уклали. Отже, вакцинувати українців від COVID-19 мають почати в лютому.

Дивіться у сюжеті ДонеччинаTV

Як повідомив на брифінгу в Донецькій облдержадміністрації заступник начальника управління, начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко, для цього в області працюватимуть 17-18 мобільних бригад із вакцинації.

«Попередньо кожен Центр первинно-санітарної допомоги, а це – 34 амбулаторії,  визначиться зі своїми  мобільними бригадами, – сказав Олександр Педенко. – Відповідно до «дорожньої карти» будуть проводити щеплення безпосередньо членам мобільних бригад, лікарям у лікарнях, які визначено у якості опорних і до яких доставляються хворі та особи з підозрою на COVID-19.

Як раніше повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, першу поставку вакцин, а це до 200 тисяч доз, розраховують отримати вже до кінця тижня. Прем’єр-міністр запевнив, що вакцин вистачить усім охочим упродовж цього року. За його словами, нині вдалося попередньо домовитися про більш ніж 30 мільйонів доз.

Згідно з національним планом, в Україні передбачено п’ять етапів безкоштовної вакцинації: у першу чергу для лікарів, військовослужбовців та усіх груп ризику. Щеплення від COVID-19 буде добровільним.

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут