Вт. Бер 28th, 2023

До загальної статистики внесені ще 19 смертей від коронавірусної хвороби, які сталися раніше і про які досі не повідомлялося. Усі – у Маріуполі.  Докладніша інформація щодо поширення ковіду в Донецькій області – на інфографіці.

За середу, 27 січня, лабораторії Донеччини надали інформацію про ще 200 хворих, серед яких 14 дітей: 58 – у Маріупольській ТГ; 26 – у Слов’янській ТГ; 20 – у Краматорській ТГ; по 16 – у Бахмутській і Миколаївській ТГ; 9 – у Торецькій ТГ;
8 – у Лиманській ТГ; по 7 – у Сіверській і Світлодарській ТГ; 5 – у Вугедарській ТГ;
по 4 – у Часовоярській, Нікольській і Кальчицькій ТГ; по 3 – у Волноваській, Курахівській та Андріївській ТГ; 2 – в Ольгинській ТГ; по 1 – у Сартанській, Костянтинівській, Мангушській, Іллінівській та Олександрівській ТГ.
«Пандемія не вщухає. Хвороба може уразити будь-кого, незалежно від віку. Поки не стане доступною вакцина, єдиний дієвий захист від неї – це ретельне дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних настанов МОЗ, – зазначив, звертаючись до мешканців Донецької області, голова обласної держадміністрації Павло Кириленко. – Не нехтуйте порадами, які розробили провідні світові фахівці у галузі вірусології. Це не забаганка, а життєва необхідність. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких!».

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *