Сьогодні до загальної статистики внесені ще 25 смертей від коронавірусної хвороби, які сталися раніше, і про які досі не повідомлялося. Усі – в Маріуполі. Докладніша інформація щодо поширення ковіду в Донецькій області – на інфографіці.
Такі затримки пов’язані з особливостями первинної та вторинної обробки інформації, вони притаманні не тільки Донецькій області і не тільки Україні. Це відбувається, тому що дані оновлюються “в режимі реального часу”. Головна мета такої поточної статистики – дати уявлення про тенденції та динаміку перебігу пандемії, а остаточні її підсумки у всьому світі будуть підбиті вже після її завершення.
За четвер, 28 січня, лабораторії повідомили про ще 188 хворих, серед яких 6 дітей:
70 – у Маріупольській ТГ; 35 – у Краматорській ТГ; 14 – у Покровській ТГ; по 12 – у Мирноградській і Костянтинівській ТГ; 11 – у Волноваській ТГ; 9 – у Торецькій ТГ;
6 – у Дружківській ТГ; по 5 – у Мангушській та Ольгинській ТГ; 3 – у Сартанській ТГ;
2 – у Лиманській ТГ; по 1 – у Соледарській, Слов’янській, Добропільській та Вугледарській ТГ.
«Пандемія триває. Єдиний спосіб уповільнити поширення хвороби – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ, – зазначив, звертаючись до мешканців Донецької області, голова обласної держадміністрації Павло Кириленко. – Будьте розважливі та обережні! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом. Це прості, але дієві засоби перестороги. Вони рятують життя!».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут