Пт. Чер 2nd, 2023

3 липня в Маріуполі працівники Головного управління ДСНС України в Донецькій області отримали нагороди за відмінне виконання професійних обов’язків

В рамках робочої поїздки до Маріуполя голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко здійснив візит до Центру піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування та медико-санітарної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області. У заході взяли участь Командуючий ООС генерал-лейтенант Володимир Кравченко, начальник Головного управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін та співробітники Головного управління.

«Вдячний рятувальникам Донеччини за проявлену сміливість та професіоналізм під час виконання завдань за призначенням як у мирний час, так і в умовах проведення операції Об’єднаних сил. Дякую за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку», – сказав Павло Кириленко.

Очільник області вручив працівникам ДСНС почесні знаки «За розвиток Донеччини», грамоти і подяки від Донецької облдержадміністрації.

Окрім цього, рятувальники отримали відзнаки Командувача Об’єднаних сил «КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ I ступеня», «КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ II ступеня» та «КОЗАЦЬКИЙ ХРЕСТ III ступеня» та медалі «Операція Об’єднаних Сил. За звитягу та вірність».

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко також ознайомився з технікою та обладнанням, яке знаходиться на озброєнні Центру піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування та медико-санітарної частини. Зокрема, була проведена демонстрація частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування та огляд музею.

Також учасники заходу ознайомилися із спеціальної технікою, що знаходиться на озброєнні Головного управління.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *