Сб. Чер 10th, 2023

У Краматорську відбулось урочисте підняття спортивного стягу ХХХІІ Олімпійських ігор – 2020. Також під час під час акції підняли і державне – синьо-жовте знамено.

Церемонію влаштували поблизу пам’ятника Тарасу Шевченку. Відбувся захід за участі тренерів, юних вихованців дитячих спортивних шкіл, представників Донецької обласної державної адміністрації та пересічних містян.

Право підняти олімпійський прапор доручили заслуженому майстру спорту, срібному призеру Олімпійських ігор 2008 року Юрію Сухорукову та тренерці з кульової стрільби Ірині Сухоруковій.

Цього дня, 23 липня, в Токіо столиці Японії о 14.00 за київським часом відбулася церемонія відкриття Олімпійських ігор 2020. Водночас, українські спортсмени розпочали свій виступ на Іграх XXXІІ іграх в Токіо. Представники стрільби з лука провели кваліфікаційні раунди.

Нагадаємо, в Японії на змаганнях Україну представлятимуть 158 спортсменів, 14 з яких з Донеччини. Дев’ять представників області виступлять у змаганнях з легкої атлетики, два – з велоспорту, по одному – з боротьби вільної, кінного спорту, тенісу настільного.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *