Донецькі спортсмени взяли першість на Кубку України з тайського боксу

0
36

Срібні та бронзові нагороди вибороли спортсмени з Донеччини. У Львові відбулись фінальні змагання Кубку України з таїландського боксу – повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Загалом участь у змаганнях взяли 250 спортсменів з 24 областей країни. Гідний виступ на всеукраїнській першості продемонстрували боксери з Донецької області.

Артур Сімейко провів три поєдинки: у чвертьфіналі переміг за рішенням суддів, достроково завершив півфінал, а у фінальному двобої програв майстерному бійцю Ігорю Любченку. Таким чином він став «срібним» призером. Бронзу на цих змаганнях виборов Максим Решетняк. Рейтингових балів до командного результату додав і Владислав Клеменко, який продемонстрував технічний двобій та посів 5 місце.

Тренує спортсменів Олексій Юков у спортивному клубі «Боєць», що у Слов’янську.