Локдаун 2.0. | Спалах коронавірусу зафіксували у чотирьох областях

0
72

11 996 інфікованих на коронавірус зафіксували в Україні протягом доби. Про це інформують у МОЗ. Серед хворих 1 262 дитини та 227 медпрацівників.

Спалах захворюваності епідеміологи фіксують у чотирьох областях: Харківській, Львівській, Одеській та Дніпропетровській. Протягом 11 жовтня в цих регіонах найбільше нових підтверджених випадків інфікування. Так у Харківській області понад півтори тис. хворих, у Львівській – 978, у Дніпропетровській – 856, в Одеській – 816. Також про значну кількість хворих повідомляють і у Запорізькому регіоні. У тамтешніх лабораторіях протягом доби зафіксували 715 пацієнтів із діагнозом COVID-19. У Полтавській області – 669, у Чернівецькій – 560.

Медики наголошують на важливості дотримуватися протиепідемічних правил. Людей просять уникати великих скупчень, триматися соціальної дистанції, у громадських місцях перебувати у захисних масках, користуватися санітайзерами. Також медики закликають усіх робити щеплення.

В Україні протягом доби імунізували більш ніж 123 тис. людей.

Щодо інфікованих на Донеччині – за добу в лабораторіях виявили 607 пацієнтів із діагнозом COVID-19. За цей же час в області одужали 272 людини. У департаменті охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації розповіли про вакцинацію на Донеччині.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут