1:1 у відборі на Чемпіонат світу | Українська збірна з футболу зіграла з Боснією і Герцоговиною

Нічия! Збірна України з футболу зіграла з Боснією і Герцеговиною у відборі на Чемпіонат світу. Пише видання “Укрінформ”.

Матч відбувся у Львові. Для команди Олександра Петракова це сьомий поєдинок у відбірковій стадії мундіалю. М’яч у ворота суперників на 15-й хвилині забив Андрій Ярмоленко. Однак у другому таймі, на 77-ій хвилині, національна збірна пропустила від Аріеля Ахмедходжича. Таким чином рахунок поєдинку – 1:1.

У турнірній таблиці Українська команда на другому місці, в неї 9 очок. Нижче йдуть збірні: Фінляндії, Боснії і Герцеговини та Казахстану. Першу позицію у групі очолює команда Франції. Груповий турнір кваліфікації «синьо-жовті» завершать 16 листопада виїзним поєдинком з Боснією і Герцеговиною.

Нагадаємо, XXII Чемпіонат світу з футболу відбуватиметься з 21 листопада по 18 грудня 2022 року в Катарі.