916 нових випадків коронавірусу на Донеччині: за добу в області одужало півтисячі людей

0
66

16 309 інфікованих на коронавірус зафіксували в Україні протягом доби. Про це інформують у МОЗ. Серед хворих понад півтори тисячі дітей та 288 медпрацівників.

Спалах захворюваності епідеміологи продовжують фіксувати у чотирьох областях: Харківській, Одеській, Дніпропетровській та Запорізькій. Протягом 12 жовтня в цих регіонах найбільше нових підтверджених випадків інфікування. Так у Харківській та Одеській областях понад півтори тис. хворих. У Дніпропетровській та Запорізькій понад тисячу підтверджених діагнозів за добу. Також про значну кількість хворих повідомляють і на Львівщині. Там в лабораторіях зафіксували 863 пацієнтів із діагнозом COVID-19. На Луганщині – 729. У Полтавській – 707, у Херсонській – 678.

Медики закликають усіх дотримуватися соціальної дистанції, уникати великих скупчень людей, у громадських місцях перебувати у захисних масках.

Щодо інфікованих на Донеччині – за добу в лабораторіях виявили 916 пацієнтів із діагнозом COVID-19. За цей же час в області одужали 447 людей. У Департаменті охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації назвали професії, фахівці яких підлягають обов’язковій вакцинації від COVID-19.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут