Сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест: Уряд затвердив нові правила пасижирських перевезень

0
36

З 21 жовтня, аби потрапити до іншої області країни, громадяни повинні мати при собі певний перелік документів. Про це повідомляють на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Для поїздок у межах регіонів із жовтим рівнем епіднебезпеки, необхідним буде наявність сертифікату про повний курс вакцинації, або документу, що підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини від COVID. Відсутність сертифікату про щеплення може замінити негативний результат ПЛР тесту.

Якщо ж людина їхатиме до регіону з червоним рівнем епіднебезпеки, то при собі вона повинна мати COVID-сертифікат про повний курс вакцинації, або ж також негативний результат тестування на COVID-19.

Йдеться, як про регулярні, так і нерегулярні перевезення пасажирів. А саме автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Нові правила міжрегіональних перевезень не поширюватимуться на неповнолітніх. Також норми не стосуватимуться міських та внутрішньообласних перевезень.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут