Україну чекають кілька важких місяців через пролонгації закону про окремих районах Донецької і Луганської областей. У Росії немає бажання закінчити війну на Донбасі.

Про це для “РБК-Україна” розповів секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов. Він зазначив, що Москва хоче вносити свої зміни в закон про ОРДЛО.

“Насправді, ключ від цього всього лежить в Москві. І якщо Путін не прийме рішення про те, що війну треба закінчувати, то ви можете все що завгодно писати і робити”, – зазначив Данілов.

Секретар РНБО підкреслив, що не бачить аргументів, чому президент РФ повинен припинити війну. Данілов пояснив, що, використовуючи Донбас, Путін веде гру по дестабілізації ситуації не тільки на території нашої країни. Главі Кремля потрібні значно більші території, а точніше Європа.

“Він вважає, що повинен показати Європі, як це “правильно” має відбуватися. Причому поведінка росіян в самій Європі – всі ці отруєння людей і так далі – це виклик, на який Європа не дає адекватних відповідей”, – говорив Данілов.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут