Вт. Січ 31st, 2023

У Маріуполі з понеділка, 25 жовтня, посилюються правила карантину.

Тепер об’єкти, в яких 60% площі зайнято продуктами харчування, ліками, засобами гігієни та побутовою хімією, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, посадковим матеріалом і добривами, а також підприємства, які надають послуги з ремонту одягу, взуття, машин і побутової техніки, фінансові установи і заправки зможуть працювати тільки за умови, що не менше 80% їх персоналу вакциновано (однією або двома дозами вакцини).

Відвідувачі аптек і магазинів, що торгують продуктами харчування, товарами першої необхідності і побутовою хімією, можуть бути без COVID-сертифікату, проте вони повинні дотримуватися маскового режиму і безпечну дистанцію в півтора метра.

Заклади громадського харчування та торгові об’єкти, що реалізують непродовольчі, промислові товари (одяг, будівельні матеріали, техніку) можуть працювати у відкритому режимі при 100% вакцинації (двома дозами) персоналу або проходженні ПЛР-тесту раз в три дні. Виняток – працівники, які мають довідку про те, що перехворіли коронавірусом. Відвідувачі цих закладів повинні обов’язково пред’явити при вході довідку або сертифікат про проходження повного курсу вакцинації або ПЛР-тест. Перевіряти їх мають право працівники або охорона закладів.

Спортивні зали можуть працювати тільки за умови 100% вакцинації (двома дозами) персоналу і відвідувачів.

За порушення карантинних обмежень громадянам загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень, а підприємцям – від 34 до 170 тисяч гривень. При тяжких наслідків (якщо захворіла людина) – передбачено кримінальну відповідальність.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *