Сб. Лют 4th, 2023

До Військово-медичного клінічного центру Східного регіону передано гуманітарну допомогу медичного призначення. Захід відбувся у рамках міжнародної стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід».

За словами засновника ініціативи, командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, гуманітарний вантаж призначений для переобладнання й оновлення операційних, а також відділень, де надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам.

— Ми підтримуємо військово-медичні заклади, у яких проходять курс лікування поранені й травмовані військовослужбовці, які після одужання й реабілітації знову стають на захист Батьківщини й продовжують сумлінно виконувати свої обов’язки, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Варто зазначити, що цього разу вантаж складається з електричних рентгенопрозорих операційних столів та трансфертних каталок, спеціалізованих безтіньових ламп для обладнання хірургічних операційних, сучасних багатофункціональних ліжок із матрацами, медичних меблів та одягу.

— До нашої діяльності долучилися вітчизняні і міжнародні благодійні організації, місцеві органи самоврядування, волонтери, представники великого та малого бізнесу. Разом ми завжди робитимемо усе можливе, щоб надходження цільової гуманітарної медичної допомоги не припинялося, адже від цього залежить майбутнє багатьох захисників України, які отримали поранення внаслідок бойових дій або зіткнулися з підступною хворобою, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» буде надалі розвиватися та продовжувати свій напрям діяльності, аби своєчасно надавати підтримку усім, хто її потребує.

Нагадаємо, постійними партнерами проєкту є Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» на чолі з віцепрезидентом пані Діаною Дольс, а також Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, президент якої Леонід Костюченко. У 2021 році до роботи проєкту долучилося українське підприємство «Санагро Україна» — директор Олександр Скрипка. Керівник-координатор проєкту — офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ Борис Кутовий.


Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *