Чт. Лют 9th, 2023

В Україні нині жодною організацією-регулятором, урядом, ніким не плануються віялові відключення електроенергії. Таких планів організації, підготовки віялових відключень у країні немає.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляється на сайті видання “Восточный Вариант”.

За його словами, віялові відключення – це складна державна процедура, якою управляє оператор систем розподілу. Вони полягають у системному відключенні регіонів, тобто цілих областей чи цілих районів.

“Ці речі оголошуються. Також приймаються відповідні рішення, які є публічними. Звичайно, суспільство про такі відключення знає та розуміє. І це абсолютно різний масштаб і рівень порівняно з тими плановими ремонтними роботами, які відбуваються у мережах”, – сказав Шмигаль.

Він зазначив, що на сайті Міністерства енергетики є відповідний розділ щодо планових або аварійних відключень.

“Я особисто заходив подивитися. Тому що люди зверталися, що десь відключають. Я заходив подивитися, чому відключають. Вказується або ремонт трансформатора, або ремонт лінії електропередач, вказано час, на який відключається, причина, через яку відключається, хто відповідальний, ремонтних бригад виїжджають, ремонтують, зазначені всі об’єкти. Цих ремонтів багато, як і завжди. Це цілорічна робота, яку роблять обленерго. Це не має жодного відношення до віялових відключень”, – розповів глава уряду.

Дивіться також: Про ринок землі, паї та оренду ділянок – Дмитро Штагер

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *