Повна вакцинація працівників і відвідувачів: МОЗ анонсувало зміни до вимог для бізнесу

16 943 інфікованих на коронавірус виявили в Україні – повідомляють у МОЗ.

Найбільше хворих протягом минулої доби, 24 листопада, зафіксували у двох областях: Запорізькій та Львівській. У кожному з цих регіонів понад тисячу нових підтверджених випадків зараження. Також високий добовий рівень інфікування у Полтавській області – 967 хворих. У Вінницькій та Дніпропетровській – понад вісімсот. Також про значну кількість інфікованих повідомляють ще у п’яти областях. Мова про ті регіони, де протягом доби виявили понад сімсот хворих, це: Чернігівський, Хмельницький, Харківський, Київський та Житомирський.

Епідеміологи радять дотримуватися протиепідемічних правил. Усіх закликають уникати великих скупчень людей, триматися соціальної дистанції, у громадських місцях перебувати у захисних масках, користуватися санітайзерами.

На Донеччині за добу в лабораторіях виявили 924 пацієнтів із діагнозом COVID-19. За цей же час в області одужали 1482 людини.

У МОЗ анонсують зміни до постанови про адаптивний карантин. Зокрема, планують запровадити вимогу для бізнесу про повну вакцинацію працівників і відвідувачів, а також скоротити термін дії жовтого COVID-сертифікату до 30 днів із 120-ти.

Читайте також: Україна зобов’язалася вакцинувати 17 млн громадян до кінця року

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут