Побутові споживачі постачальника “останньої надії” можуть стати клієнтами “Нафтогазу” автоматично вже з 1 грудня. Таке рішення ухавалили у ВР України, йдеться на сайті “Нафтогаз України”.

Нагадаємо, 29 листопада 2021 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії».

“Відповідно до цього закону ГК “Нафтогаз України” звернулася до НКРЕКП (Регулятора) щодо підключення всіх побутових клієнтів ПОН на умовах базової річної пропозиції. Це дозволить клієнтам отримувати газ протягом усього опалювального сезону за однією з найвигідніших цін на ринку природного газу — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості розподілу / доставки). Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” очікує позитивне рішення Регулятора щодо створення сталих умов для споживачів природного газу” – йдеться на сайті відомства.

У разі відсутності підтримки зі сторони регулятора з 1 грудня 2021 року постачальник “останньої надії” буде зобов’язаний здійснювати постачання газу всім своїм споживачам за ціною, розрахованою за формулою, яка наведена в пункті 24 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника «останньої надії».

У такому разі ціна на газ буде змінюватися щодня й може становити більш ніж 30 грн/куб. м.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут