Сб. Чер 10th, 2023

У Донецькій області адмінпослуги надають 38 ЦНАПів, з них 15 запрацювали у минулому році. Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

Відповідно до Закону України про надання адмінітсративних послуг, ЦНАП має бути утворений у кожніц громаді. Водночас, до 1 січня 2024 року необхідно забезпечити діяльність Центрів надання адміністративних послуг в 46 громадах області. Це без урахування тимчасово окупованої території.

“Слід зазначити, що у поточному році 9 ЦНАПів розпочали роботу раніше граничного терміну утворення ЦНАП, визначеного Законом. Випереджаючи терміни, у червні забезпечено виконання вимог Закону на 2021 рік в частині утворення ЦНАП, а саме в усіх населених пунктах – адміністративних центрах районів (станом на 01.01.2020) області утворено ЦНАП”, – повідомляє Донецька ОДА.

Пресслужба відомства зазначає, що до кінця 2022 року в області треба створити ЦНАПи у п’яти громадах. Зокрема, у Мирненській, Ольгинській, Світлодарській, Старомлинівській та Хлібодарівській. До кінця 2023 року центри мають з’явитися ще у трьох громадах: Гродівська, Криворізька та Черкаська.

“В рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізуються проєкти центрів надання адміністративних послуг у трьох територіальних громадах – Бахмут, Вугледар та Краматорськ”, – йдеться на Фейсбук-сторінці облдержадміністрації.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *