Ср. Лют 8th, 2023

Пенсію можна отримати у будь-якому відділенні Ощадбанку. Для цього не треба відкривати рахунок у банку.

Про це йдеться у постанові “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану”, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на офіційній сторінці у Фейсбук.

Даний механізм отримання виплат запрацює автоматично, людині для отримання пенсії або допомоги необхідно буде звернутись до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк» з паспортом та довідкою про присвоєння РНОКПП (індивідуального податкового номера).

“Якщо людина отримує пенсію та/або грошову допомогу через АТ «Укрпошта» за місцем проживання, і вимушена була через небезпеку змінити фактичне місце проживання, то вона також зможе отримати їх у відділеннях АТ «Ощадбанку» як грошовий переказ без відкриття рахунку. Для цього їй необхідно звернутись до органів Пенсійного фонду України (якщо це одержувач пенсії) або до органів соціального захисту населення (якщо це одержувач грошових допомог)”, – йдеться у повідомленні.

З цього питання можна звернутися особисто до органів ПФУ, за телефоном гарячої лінії чи через особистий електронний кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Стосовно дітей з інвалідністю. Якщо особі цієї категорії виповнилося 18 років, але ще немає довідки про встановлення статусу особи з інвалідністю, то виплата соцдопомоги продовжується на період воєнного стану та на один місяць після дати його скасування.

ПФУ зазначає: “Важливо знати, що Міністерство соціальної політики, Пенсійний фонд України, органи соціального захисту населення можуть перетелефонувати одержувачам для перевірки та уточнення відомостей, щодо зміни фактичного місця проживання, які надійшли з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку чи через особистий електронний кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України”.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *