Вт. Тра 30th, 2023

До Курахового евакуювали мешканців будинку ветеранів з Новомихайлівки. Будівля потрапила під обстріл російських бойовиків.

У ніч на 26 березня до Новомихайлівського будинку ветеранів після ворожого обстрілу потрапив снаряд. У будівлі перебували 32 особи. Це люди похилого віку та персонал.

Старих самотужки екстрено евакуювали до міста Курахове. Частину розмістили у міській лікарні. Решту поселили в недобудованій будівлі при церкві.

Про це повідомляє інтернет-видання “Свої.Сіті” та “Кума.Сіті”.

“Жителі міста допомогли поставити ліжка з матрацами, занесли води та спорудили щось на кшталт туалету. Серед тих, хто приїхав з дому для людей похилого віку, багато людей з інвалідністю та лежачих хворих. Ми відкрили рахунок, щоб зібрати гроші на предмети першої необхідності для людей похилого віку: пелюшки, памперси, серветки”, – йдеться у повідомленні.

https://www.instagram.com/p/CbiQ5hzgQgZ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=427a3b8a-a676-446a-a116-13f7b6b81246

Водночас, в адміністрації будинку ветеранів повідомляють, що переїхав не весь персонал, тому установа гостро потребує працівників. Зокрема, трьох нічних санітарок. Також необхідна допомога на кухні.

Зазначимо, що Курахове знаходиться за 15 км від лінії фронту і також потерпає від постійних обстрілів з боку російських окупантів. Відтак, волонтери задаються питанням, куди евакуювати літніх людей.

Видання посилається на Інстаграм-акаунт волонтерки Поліни, яка допомагає цим людям.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *