Чт. Лют 9th, 2023

На Донеччині юні учасники студії #T4Ktv запустили перший всеукраїнський творчий флешмоб «Голос дітей України». Мета флешмобу – привернути увагу світової спільноти до страждань і фактів загибелі дітей в умовах війни, що триває в Україні! Учасники акції наголошують: кожен із дітей та підлітків був почутий!

«Ми – діти війни. Це жахливий вислів, але саме цими словами ми ділимось нашими емоціями, почуттями, вкладаючи в них те, що у нас на душі. В ці страшні часи ми переконуємо всіх у величезній силі мистецтва, звертаючись до творчості різних майстрів слова», – зазначили у студії #T4Ktv.

Юні учасники акції закликають ровесників: «Приєднуйтесь до нашого флешмобу, виклавши ваше відео з будь-яким творчим виступом, який відображає ваші думки, додавши короткий опис та хештег #ГолосДітейУкраїни».

Виконує: Анастасія, м. Краматорськ

Реп читає Гліб, м. Краматорськ

Вірш виконує Лука, м. Краматорськ

Виконує: Всеволод. Авторка вірша: Вікторія Ковтун. Вірш: «Ранок починається не з кави».

Виконує: Олександр, м. Краматорськ

Нагадаємо, дитяча медіастудія #T4Ktv знаходиться у Краматорську й об’єднує дітей та підлітків від 9 до 14 років, які під керівництвом Дмитра Кононова опановують різні творчі та безпосередньо журналістські навички.

Учасники студії займаються створенням власного контенту написанням сценаріїв і сюжетів, співпрацюють з телевізійними центрами та іншими медіа.

  • ХТО ПРОВОДИТЬ ЗАНЯТТЯ?

Заняття проводить засновник проєкту та досвідчений тренер Дмитро Кононов. До занять також долучаються інші фахівці, які проводять майстер класи.

  • ДЕ?

Ми знаходимось за адресою: м. Краматорськ, вул. Паркова 9 (торець будинку), Креативний простір “FreeUA”.

  • КОЛИ?

Заняття проходять ЩОТИЖНЯ, один раз у НЕДІЛЮ з 12:00 до 15:00, з перервою на чай та печиво.

  • ВАРТІСТЬ?

600 грн. Сплата відбувається щомісяця з 1 по 5 число.

Вартість пробного заняття у студії – 100 гривень, онлайн у ZOOM – безкоштовно. Сплата відбувається керівнику або адміністратору у студії перед початком заняття. У разі, якщо дитина вирішить продовжувати ходити в студії, з батьками (опікунами) буде складений персональний договір у двох екземплярах.

  • ЯК ПОТРАПИТИ ДО НАШОЇ КОМАНДИ?

Необхідно дуже уважно заповнити цю онлайн анкету та дочекатися відповіді впродовж робочого тижня (якщо свята – то трішки довше). Відповідь Вам прийде на вказану пошту або на номер батьків (опікунів) у Viber із подальшими кроками.

  • НАШ ДОСВІД

З кінця літа 2020 року створили повноцінне ТВ-шоу – “Time4Kids SHOW”, для регіонального телеканалу “Донеччина ТВ”.
Всі випуски шоу можна подивитися на офіційному сайті телеканалу:
https://www.dtv.dn.ua/category/projects/time4kids-show/

  • ВАЖЛИВО!

– Заповнити цю анкету необхідно виключно українською мовою.
– Під час жорсткого карантину заняття проходять також у НЕДІЛЮ, але лише 1,5 години, з 12:00 до 13:30. Ми працюємо в онлайн режимі за допомогою програми “ZOOM”.
– Всі наші учні проходять обов’язковий температурний скринінг та обробляють руки перед початком занять. У разі, якщо у дитини є ознаки будь-якої хвороби на заняття приходити суворо заборонено.
– Весь персонал повністю вакцинований.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *