Вт. Тра 30th, 2023

Українці з усіх регіонів розмістили власні історії на міжнародній платформі #МояВійна, яка всього за кілька днів зібрала понад 100 тисяч переглядів.

Тисячі громадян, що стали безпосередніми свідками війни росії проти України, продовжують ділитися власними історіями. Організатори проєкту закликають усіх, хто небайдужий, долучитися до спільної справи й розказатии свою історію про війну в Україні! Нас має почути весь світ!

Міжнародна платформа «МояВійна» – це майданчик, який сприяє наших міжнародних партнерів ще більше допомагати Україні задля спільнoї перемоги над загарбниками.

Виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав зазначила, що за допомогою платформи можна ділитися історіями ще й соціальних мережах. Запрацювали відповідні сторінки у ФБ і Телеграм-канал «МояВійна».

Платформу «МояВійна» ініціювало Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «Totonis».

Громадяни усіх країн світу зможуть дізнатися та прочитати ці факти на рідних для них мовах та висловити свою підтримку Україні реальними діями.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *