Ср. Лют 8th, 2023

Донецька єпархія ПЦУ продовжує місію доброчинства, яка набула особливого значення зараз, під час війни. До акушерского відділення міста Костянтинівка представники Православной Церкви України привезли допомогу для породіль, які втратили все – житло, майно, деякі з них – і чоловіків.

У гуманітарному вантажі багато памперсів, сумішей, які необхідні немовлятам від перших хвилин їхнього життя, одяг для новонароджених і ковдри для виписок.

«Породіллі зі своїми дітьми – маленькими українцями – дуже гостро потребують уваги та захисту! – відповів Обласний благочинний Донецької Єпархії ПЦУ Протоієрей Костянтин Кузнецов. – Сердечно дякуємо ВСІМ, хто долучився до справ благочинства. Переможемо! Далі буде!».

Кілька днів потому у Костянтинівку прибула величезна фура з гуманітарною допомогою, яку розвантажили разом з волонтерами і парафіянами, та почали роздавати біженцям з Харкова, Маріуполя, Волновахи.

«У ці скрутні часи ми гуртуємось навколо допомоги багатостраждалим українцям, які пережили багато болю, а найстрашніше – втратили своїх близьких, свої домівки, своє місто й потребують допомоги, людяності, любові, захисту та уваги! – зауважив Протоієрей Константин Кузнецов.

Обласний благочинний Донецької Єпархії ПЦУ висловив сердечну вдячність всім благодійникам за таку величезну допомогу і доброчинство.

Від angelina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *