Донецька єпархія ПЦУ продовжує місію доброчинства, яка набула особливого значення зараз, під час війни. До акушерского відділення міста Костянтинівка представники Православной Церкви України привезли допомогу для породіль, які втратили все – житло, майно, деякі з них – і чоловіків.

У гуманітарному вантажі багато памперсів, сумішей, які необхідні немовлятам від перших хвилин їхнього життя, одяг для новонароджених і ковдри для виписок.

«Породіллі зі своїми дітьми – маленькими українцями – дуже гостро потребують уваги та захисту! – відповів Обласний благочинний Донецької Єпархії ПЦУ Протоієрей Костянтин Кузнецов. – Сердечно дякуємо ВСІМ, хто долучився до справ благочинства. Переможемо! Далі буде!».

Кілька днів потому у Костянтинівку прибула величезна фура з гуманітарною допомогою, яку розвантажили разом з волонтерами і парафіянами, та почали роздавати біженцям з Харкова, Маріуполя, Волновахи.

«У ці скрутні часи ми гуртуємось навколо допомоги багатостраждалим українцям, які пережили багато болю, а найстрашніше – втратили своїх близьких, свої домівки, своє місто й потребують допомоги, людяності, любові, захисту та уваги! – зауважив Протоієрей Константин Кузнецов.

Обласний благочинний Донецької Єпархії ПЦУ висловив сердечну вдячність всім благодійникам за таку величезну допомогу і доброчинство.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут