Близько 18 тонн гуманітарної допомоги надійшло до Торецької громади Бахмутського району. Надання благодійної підтримки стало можливим завдяки співпраці People in Need із громадськими організаціями «Право на захист» і «Вектор розвитку та змін».

За інформацією прес-служб міжнародної організації People in Need, у перший день роздачі гуманітарної допомоги продуктові набори та засоби гігієни отримали 1100 осіб. Серед отримувачів гумдопомоги – колективи підприємств міста та представники вразливих категорій населення.

Завдяки співпраці місцевих громадських організацій та влади допомогу вдалося надати також мешканцям сусідніх населених пунктів – Курдюмівки, Щербинівки, Нью-Йорка, Новгородського, Залізного та Північного.

Як зазначив керівник ГО «Вектор розвитку та змін» Євген Клейно, зараз доброчинці активно працюють також над проблемою водопостачання міста Торецька.

«Ми щодня робимо все можливе, щоб зберегти нашу громаду. Людей, які потребують допомоги, багато, але ми прагнемо охопити всіх», – зазначив він.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут