Двом пенсіонерам з українського Нью-Йорка знайшли тимчасове житло за програмою «Там, де вас чекають». Леонтій Андрійович та Людмила Максимівна евакуювалися з Донеччини потягом до Львова.

Про історію з хепі-ендом повідомляє Укрзалізниця у своєму Телеграм-каналі.

За даними УЗ, прямо під час рейсу за допомогою проєкту “Там, ле вас чекають” для пенсіонерів знашйли тимчасовий прихисток на заході України. На вокзалі Львова евакуйованих уже чекали працівники вокзалу, які допомогли з речами, посадили в автобус та супроводили до місця розселення.

“Наші пасажири не взяли з собою майже нічого, але прихопили кота, бо не змогли залишити його в Бахмутському районі, де тривають бойові дії, інфраструктура пошкоджена, не вистачає елементарних продуктів харчування та медикаментів. І хоча будинок наших героїв ще цілий – сусідній уже знищено”, – доповнюють в Укрзалізниці.

Нагадаємо, Офіс Президента України спільно з УЗ та за підтримки Мінцифри запустили проєкт «Там, де вас чекають». Це портал, завдяки якому українці зможуть простіше евакуюватися, знайти житло та отримати гуманітарну допомогу.

На сайті можна:

  • переглянути кількість місць, які кожна область може запропонувати для безоплатного розселення
  • знайти телефони контактних центрів та звернутися по допомогу самостійно

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут