Чт. Бер 28th, 2024

Борець з Бахмутської громади переміг на міжнародних рейтингових змаганнях у Бухаресті. Микита Гончаров був кращим за борців Угорщини, Румунії та Молдови.

20-22 травня у столиці Румунії відбулися міжнародні рейтингові змагання з вільної боротьби U20 «Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga». Українські спортсмени здобули 17 нагород, у тому числі 5 золотих. Серед них – і представник Донеччини Микита, який змагався у ваговій категорії до 65 кг.

Про це повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької ОВА.

Гончаров є вихованцем Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсменом Школи вищої спортивної майстерності регіону.

“У 2021 році спортсмен на юніорському рівні здобув «срібло» чемпіонату Європи та «золото» чемпіонату України, а також був бронзовим призером дорослої національної першості. Наставники Микити – заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови”, – зазначають в Управлінні.

Нагадаємо, легкоатлетки Донеччини здобули переможні місця на чемпіонаті Албанії.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, аби дізнаватися актуальні новини Донеччини у своєму смартфоні!